איך זה עובד

 1. דף הבית
 2. איך זה עובד

איך להתחיל לשכור פרילנסרים

התחילו היום לעתיד טוב יותר!

פשוט מאוד! הירשמו לאתר בחרו באופציית "מעסיק" והתחילו לשכור את שירותיהם של הפרילנסרים עוד היום אז למה אתם מחכים?

 • למה לי לשכור פרילנסר בכלל?

  מיומנות,איכות,מקצועיות וכמובן המחיר!

  כאן תמצאו פרילנסרים איכותיים , מקצועיים , מיומנים ומנוסים במחירים הכי נוחים שיש! מה יותר נוח מלקבוע את המחיר בעצמכם ולקבל הצעות מהפרילנסרים עצמם במקום לחפש כל הזמן ולהשוות מחירים?

 • למה לי לסמוך על פרילנסר שאני לא מכיר?

  ביטחון הוא שם המשחק,

  השכרת פרילנסר לא שונה כיום מהשכרת אדם רגיל לעסק ואפילו בטוחה יותר! אצלנו הכסף שלכם בטוח יותר מכיוון שהוא לא עובר ישירות לפרילנסר אלא רק לאחר סיום הפרויקט שלכם וקבלת השירות/המוצר שרציתם ורק כאשר דיווחתם (גם אתם וגם הפרילנסר) שהפרויקט נגמר!.

  (עם זאת חשוב לציין שבמקרים מסויימים בהם בוצעה העבודה מצד הפרילנסר ונפתחה מחלוקת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להחליט במחלוקת כמובן תוך קבלת כל הפרטים הנדרשים משני הצדדים ובהתאם או להחזיר את הכסף או להעביר אותו לפרילנסר)

 • איך אדע איזה פרילנסר מתאים לי?

  הפשטות שבבחירה,

  אנו עושים הכל על מנת שנוכל לפשט ולעשות את חווית החיפוש,הבחירה וקניית  השירות הרבה יותר נוחה ויעילה

  וזה בא לידי ביטוי ע"י אמצעי סינון רבים לדוגמה: לפי מיקום,לפי שפה,לפי ידע באנגלית,לפי סכום ועוד.

  בנוסף, לכל אחד מהפרילנסרים יש פרופיל ובו מוצגים הידע שלהם בתחומים שבחרו ממש לפי אחוזים (כמובן בהתאם למה שהם ציינו) תוכלו לצפות בתיקי עבודת , ביקרות ודירוגים על אותו פרילנסר/ית

  בנוסף, תוכלו לראות עליהם פרטים נוספים כגון : עיר מגורים,כמה עבודות עשו,כמה כסף עשו וכד'

  פיצ'ר נוסף שיש לנו באתר הוא אופציית צ'אט מהיר עם הפרילנסר שתוכלו לשאול שאלות ולברר דברים.

עובד

תתחילו לעשות כסף אמיתי!

כל אחד והכישרון שלו!

רוצים לעבוד מהבית? פרילנסרים עצמאים או סתם אנשים עם כישרון ענק ? בוא תעשו מזה כסף ע"י מכירת שירותים לאנשים שמחפשים אותם! בין אם זה עבודה מהצד או עצמאיות אמיתית לא תתנו לזה צ'אנס?

 • למה לי להיות פרילנסר פה?

  שאלת השאלות ותשובתה!

  אצלנו בתור פרילנסרים חשוב להדגיש שהשמיים הם הגבול! אתם יכולים לעשות סכומים ענקיים וגם סבירים והכל בידיים שלכם. אנו מצידינו נדחוף אתכם כמה שיותר להצלחה כי זה המטרה שלנו!. במה זה מתבטא? אנו כאן לתמוך , לענות על שאלות , לתת טיפים ואם תנצחו בתחרות פרילנסרי השבוע גם תזכו לפרסום בחשבונות שלנו ברשתות החברתיות ובדף הבית של האתר!.

 • באיזה תחומים אני יכול למכור את שירותיי?

  האמת,כל תחום!

  כמו שכבר אמרנו השמיים הם הגבול ולדמיון אין גבולות!. אתם יכולים למכור שירותים בין אם זה לדוגמה: עריכת דין , חשבונאות , תכנות , עיצוב , כתיבת תוכן ואפילו דברים שהם לא "נישות" קיימות לדוגמה : ברכות , שירים , סרטוני פרסומות ואם אתם מפורסמים או כוכבי רשת בוא תגידו לקהל שלכם לקנות ממכם משהו לדוגמה: ברכה,שיר,אזכור שלהם בפרופיל שלכם ועוד ועוד ועוד!

 • מה לגבי הביטחון שלי כפרילנסר?

  נקודה רגישה בתחום,

  מה קורה אם מעסיק לא משלם?מבקש יותר ממה שסגרנו?מה לעשות?שאלות כאלו הם שאלות שהרבה פרילנסרים מתחילים שואלים את עצמם. חשוב להבהיר שנכון הגנת הצרכן (המעסיק) היא חשובה מאוד אך עם זאת במקרים שבאמת נעשה חוסר צדק/הונאה יש לכם את האפשרות לפתוח מחלוקת/תלונה ואנו נקבל את הפרטים הדרושים גם ממכם וגם מהמעסיק ובמקרים כאלה הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להחליט אם להחזיר את הכסף או להעביר אותו לפרילנסר.

  חשוב מאוד לציין! אנו עושים הכל כדי שתמיד תיהיו מרוצים ותמיד יהיה לכם קל וכיף להיות באתרינו אנו לוקחים ברצינות כל תלונה/מחלוקת ובטחונכם הוא בראש מעיינינו!.

עובד

ישראלים בוחרים ב"לשירותך"

עוזרים לאזרחי ישראלי בוחרים פרילנסרים ישראלים!

הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות כדי לעזור לפרילנסרים הישראלים הוא לבחור באתרינו! החזון שלנו הוא לפתח את קהילת הפרילנסרים בישראל להיות הכי חזקה וגדולה בישראל!.

עובד