5 תתי תחומים לפרילנסרים בתחום עריכת דין & משפטים

  1. דף הבית
  2. טיפים לפרילנסרים , עצמאיים ומומחים
  3. פרטי כתבה
5 תתי תחומים לפרילנסרים בתחום עריכת דין & משפטים

מערכת "לשירותך"

היי פרילנסרים יקרים , עצמאיים תותחים ושאר הכישרוניים מה הולך? באתם לקרוא עוד כתבה כמה כיף לראות! בכתבה זו אנו נדבר על 5 דברים שעורכי דין או משפטנים פרילנסרים , עצמאיים וכד' יכולים לעשות בתחום עריכת דין & משפטים. מתוך התחום הזה בחרנו 5 תתי תחומים אשר אנו חושים יניבו את התשואה הטובה ביותר או שיש להם הביקוש הגדול ביותר. אז אם אתם עורכי דין ומשפטנים קדימה מתחילים!.

"אם לא היו אנשים רעים , לא היו עורכי דין טובים." "צ'ארלס דיקנס"

בכתבה זו אנו ננסה לעבור על 5 תתי התחומים הכי טובים לפרילנסרים בתחום עריכת הדין & משפטים ב- 2021 . כמובן לפי ראות עינינו , אם יש לכם תתי תחומים אשר אתם חושבים שיהיו יותר מתאימים נשמח שתכתבו אותם בתגובות! 🙂 .

 

1.ייעוץ משפטי - כללי

היום כל אדם חברה או כל עסק זקוק לייעוץ משפטי בשלב מסויים אבל מהו בעצם אותו ייעוץ משפטי? תראו בגדול ייעוץ משפטי הוא עצות שנותן עורך דין או משפטן שיש לו אישור ע"י המדינה להתעסק בעריכת דין או משפטים בנושא איך להתאים / להתנהג או להתנהל בהתאם ללשון החוק באותה מדינה שנמצאים בה. מן הסתם הייעוץ משתנה בין תחום לתחום כמו שייעוץ משפטי בתחום הפלילים והפשע לא מתאים לאנשים שמחפשים עצה בנושא נכסים וחוזים. ככה שאם אתם עורכי דין או משפטנים , אתם יכולים לייעץ לאנשים תמורת סכום מסויים בין אם קבוע מראש או לפי שעה!.

2. דיני חוזים

מה בעצם תפקידו של עורך דין בתחום דיני החוזים? עורכי דין בתחום החוזים מתעסקים מן הסתם בכל הקשור לחוזים אך! תחום זה הוא מגוון וחשוב ביותר!.הרי ללא חוזים כמעט ואי אפשר להתקיים בעולם העסקי בין אם זה חוזה שכירות , עריכת הסכמי מייסדים ועד הסכמי מזונות וגרושים (ל"ע!) בנוסף גם מתעסקים בנושאי הסכמי "NDA" (או הסכם סודיות) שנועד כדי למנוע זליגה של מידע עסקי וכד' לידיים שלא צריכות!.

3.מקרקעין/נדל"ן

כל מי שיש לו דירה ורוצה להשכיר אותה צריך להכין חוזה שכירות טוב שישמור עליו ועל האינטרסים שלו בין אם זה רהיטים , מכשירי חשמל והבית עצמו. ובשביל זה יש עורכי דין ומשפטנים בתחום הנדל"ן/מקרקעין שיכולים לדאוג לאינטסרים של בעל הדירה וגם במקרה של אסון/הפרה ללוות את בעל הדירה בכל מה שנוגע לתביעה מסויימת. אך לא רק בזה מתעסקים עורכי הדין בתחום הנדל"ן והמקרקעין , הם מתעסקים במגוון רחב של דברים בין אם זה הפחתה בארנונה , כל ענייני הקרקעות לקבלנים ואפילו תלונות על מטרדים ורעשים שנגרמים שתוצאה מבנייה או מטרד כזה או אחר הקשור לתחומם!.

4.רשלנות רפואית (ל"ע)

אם כל הכבוד לכל הרופאים העושים את עבודתם נאמנה ועל הצד הטוב ביותר, ובאמת משקיעים מעצמם את כל כולם עדיין במקרים חריגים! קורה מקרים של "רשלנות רפואית". הרשלנות הרפואית יכולה לגרום לנזקים בלתי הפיכים לאדם ולצערינו במקרים מסויימים אף במוות!. במקרה כזה אפשרי לתבוע את בית החולים / אותו רופא או גוף מטפל בסכום לא מבוטל של כסף ופיצויים , ובשביל זה צריך עורך דין טוב ומקצועי בתחום הרשלנות הרפואית. אותו עורך דין ידאג בעצם שתקבלו את הפיצוי הגדול וההולם ביותר יגיש את התביעה בשמכם וילווה אתכם בתקופה הזו.*חשוב להבהיר שאין סיבה לדאגה מוגברת ומיותרת מפרוצדורה רפואית כלשהי ורשלנות רפואית נגרמת רק במקרים חריגים ביותר וכיום יש סיכויים קטנים עד אפסיים לרשלנות רפואית.

5.תעבורה

אוקיי , למי זה לא קרה , אתה נוסע לך ככה על כביש החוף שגם ככה המהירות המותרת שם היא 110 קמ"ש והכביש פנוי … המוסיקה במערכת מעלה את האנדרלנין אתה לוחץ על הדוושה 130…140 ואז פתום אתה שומע סירנה ו"פרארי עצור בצד!"… טוב אוקיי לא לכולנו יש פרארי ולא כולנו "מרביצים" 140 (וטוב שכך!) אבל למשוגעים שכן 😉 אתם מהר מאוד תצטרכו להכיר את עורכי הדין לענייני תעבורה אם תרצו איזה תקווה לראות את רשיון הנהיגה שלכם בחזרה!. עורכי הדין לענייני תעבורה מטפלים בעיות מסוג זה כמו כן גם בבעיות מסוג מצלמות המהירות שכן הם לא מדייקות תמיד ובדיוק את נקודה זאת עורכי הדין ינסו לתקוף!. בנוסף גם במקרים של תאונות וביטוח עורכי הדין יוכלו לעזור ולהוכיח את חפותו של אדם שצריך (כמובן בתנאי ובאמת לא עשה דבר!)!.

זהו זה!

אנחנו כלכך מקווים שנהנתם ! אנו עושים את כל המאמצים על מנת לשפר את החוויה שלכם מאתירינו , אנו מאוד נשמח לשמוע ממכם הגיבו לנו כאן בתגובות אם אהבתם את הכתבה , בנוסף צרו איתנו קשר לכל נושא הקשור לאתר , דיווח או עזרה וזכרו , אנו כאן לשירותכם!

צוות אתר לשירותך

מחבר מאז: 04/10/2020

השאירו את תגובתכם!