5 שפות תכנות הכי נדרשות ב 2021

  1. דף הבית
  2. טיפים לפרילנסרים , עצמאיים ומומחים
  3. פרטי כתבה

מערכת "לשירותך"

היי פרילנסרים יקרים , עצמאיים תותחים מעסיקים מכובדים 😉 מה שלומכם? , שמחים שבאתם לקרוא עוד כתבה (או פוסט או מאמר You Name It..) והפעם : 5 שפות תכנות הכי נדרשות בשנת 2021 ! (כמובן לפי מה שאנו חושבים – מערכת  אתר לשירותך פרילנסרים,עצמאיים,מומחים 🙂 )

"אני מפתח מערכת הפעלה חינמית , אבל זה רק תחביב , זה לא יהיה גדול ומקצועי." "לינוס טורוולדס" מפתח מערכת ההפעלה לינוקס.

בכתבה זו אנו נעבור על 5+ שפות תוכנה שאנו בלשירותך חושבים שיהיו הכי דרושות ב 2021 את רובם אתם רוב הסיכויים מכירים משנים קודמות, ולמי שלא מכיר מצויין זה בדיוק הזמן להכיר דברים חדשים! (מה כבר יש לעשות בקורונה 🙁 )

ובנימה אופטימית זו הבה נתחיל 🙂

 

1.JavaScript

javascript היא שפה מעולה מכל הבחינות לפי דעתינו מכמה סיבות פשוטות. הראשונה , הפשטות , JS היא שפה מאוד פשוטה בשונה מ JAVA הרגילה. הרבה אנשים מתבלבלים בין השניים אך יש הבדל עצום ביניהם!. הסיבה השנייה, היא הקלות למצוא חומר לימודי מעולה כדי ללמוד אותה , תוכלו בקלות למצוא אתרים כמו W3S אשר תוכלו ללמוד ממנו ואף לתרגל בו תרגילים ובסופו של תהליך גם לקבל מהם תעודה! בנוסף יש המון חומר ביוטיוב על שפה זו באנגלית ואפילו חומר איכותי בעברית!. הסיבה השלישית היא כמות הדברים שאפשר לעשות איתה , אז ככה מי שלא יודע JS היא שפת Web והיא מרחיבה בעצם את היכולות של שפת התגיות HTML ( יש כאלה שיחלקו ויגידו ש HTML אינה שפת תכנות אך זה נתון לבחירתכם 🙂 ) אך בנוסף ל HTML הידעתם שאפשר לפתח איתה בין היתר גם משחקים , אפליקציות , ועוד המון ?!. לא נפרט פה יותר מדי אבל השמיים הם הגבול!. ומה לגבי הכסף אתם שואלים , בגלל ההתפתחות של השפה הזאת בשנים האחרונות המשכורות בהחלט מתפתחות בהתאם!.

כאן באתר לשירותך תוכלו למצוא מתכנתים פרילנסרים (עצמאיים) תותחים! בשפת JavaScript שיעזרו לפרויקט שלכם להמריא גבוהה לשחקים!

הנה לכם מדריך בעברית המלמד את שפת JavaScript : 

2. Python

שפת התכנות Python היא שפת תכנות נהדרת וקלה ביותר למתחילים , היא שפת תכנות דינמית מהנפוצות ביותר אם לא הכי!. פייתון תוכננה תוך השמת דגש גדול על קריאוּת הקוד, וכוללת מבנים המיועדים לאפשר ביטוי של תוכניות מורכבות בדרך קצרה וברורה. אחד המאפיינים הבולטים בתחביר השפה הוא השימוש בהזחה להגדרת בלוקים של קוד (ללא שימוש בסוגריים או במילים שמורות לצורך כך, כמו ברוב השפות הנפוצות). בנוסף , פייתון היא שפה מרובת־פרדיגמות, המאפשרת תכנות מונחה-עצמים, תכנות פרוצדורלי, ובמידה מסוימת גם תכנות פונקציונלי. לשפה ספרייה סטנדרטית גדולה וענפה, והיא תומכת באופן מובנה בהרחבה שלה אל שפות אחרות (בתלות במפרש: C‏, ++C,‏ Java‏ ו־#C). משכורותיהם של האנשים המתמחים בשפה זו היא מהגבוהים בענף ההי-טק!.

כאן באתר לשירותך תוכלו למצוא מתכנתים פרילנסרים (עצמאיים) תותחים! בשפת Python שיעזרו לפרויקט שלכם להמריא גבוהה לשחקים!

3.הכירו את משפחת C,C++,C) C#)

נכון נכון נכון , כל אחת מהם היא שפה בפני עצמה ולכל אחת מהם יש את הכבוד השמור רק לאותה שפה , אך כדי לחסוך לכם את שלל החיפושים אחרי השפות האלו בואו ננסה להסביר (על קצה המזלג כמובן) מה ההבדל בניהם : 

אז ככה, 

C – היא שפת תכנות מאוד ותיקה , מתאימה יותר לסביבת הדוס (אם אתם לא יודעים מה זה דוס וחושבים משום מה על בני ברק נא לצאת מהכתבה!:).) היא אינה נחשבת לשפה ידידותית , היא נחשבת לשפה קשה יחסית , ושפה שהיא לא מונחת עצמים אלא מונחת פונקציות בנוסף מידע בשפת C אינו מאובטח.

C++ – היא שפת תכנות טיפה יותר טובה וידידותית מ C , היא שפת תכנות מונחת עצמים , מידע בשפת C++ מאובטח (מוחבא) יותר , בנוסף C++ יכול להריץ את הקוד של C אך C (הרגיל) אינו יכול להריץ את הקוד של C++ ולכן שפה זו נחשבת לטובה וידידותית ומובנת יותר.

C# – היא שפת תכנות יותר צעירה מהשניים האחרים שפותחה ע"י חברת מיקרוסופט ועובדת בסביבת ה- .net , שפת C# היא שפה שמונחת רק על עצמים ושפה מאוד ידידותית (האמת אפילו למתחילים) , יש דמיון יחסי בין C# לשפת JAVA (הם די מזכירות אחד את השנייה אך עם זאת עדיין עולמות שונים לגמרי!.) , בנוסף , לעומת השניים האחרות אפשר להשתמש בשפת C# כיום על מנת לתכנת משחקים , לבנות אפליקציות וגם אתרי אינטרנט. בנוסף קיים המון חומר איכותי ומעודכן על שפה זו ברחבי הרשת לעומת שתי הקודמות. 

אז לפני שתבחרו באיזה מהם אתם יותר מעוניינים , תדעו שבכולם המשכורת בהחלט שווה את המאמץ!.

כאן באתר לשירותך תוכלו למצוא מתכנתים פרילנסרים (עצמאיים) תותחים! בשפות C,C++ ו C# שיעזרו לפרויקט שלכם להמריא גבוהה לשחקים!

4.Java

מי לא שמע על ג'אווה , הקפה הקטן הזה… שכל מכשיר כמעט כיום משתמש בו. ברכות לכל מחזיקי מכשיר האנדרואיד , המערכת שלכם בנויה על ג'אווה. תראו הסעיף הזה הוא די פשוט כיום מי שרוצה להרוויח המון כסף בעולם ההי-טק והתוכנה בלבד זה כמעט חובה! שיהיה לו ידע ושליטה בשפת ג'אווה. מכיוון שאפשר להשתמש בג'אווה לכלכך הרבה דברים שונים , מתוכנות פשוטות , לאפליקציות לאנדואיד , מערכות הפעלה ומערכות אחרות ועוד. דרך אגב , המשכורות של מתכנתי JAVA הן מהגבועות שיש היום בענף וכנראה שמי שידע JAVA בצורה טובה לא יחסר לו עבודה בזמן הקרוב.אם זו אנו נציין גם את השפה kotlin של google שהחליטה לבנות את מערכת ההפעלה שלה על kotlin במקום Java אז אם יהיה לכם ידע בשני השפות הנ"ל אתם כנראה מסודרים!. 

כאן באתר לשירותך תוכלו למצוא מתכנתים פרילנסרים (עצמאיים) תותחים! בשפות JAVA ו Kotlin שיעזרו לפרויקט שלכם להמריא גבוהה לשחקים!

5.PHP

PHP,  היא שפת תכנות המיועדת יותר לצד השרת , מה זאת אומרת? זו שפה המשומשת על שרת כלשהו באינטרנט . המון אתרים משתמשיםב PHP כמו WORDPRESS או JOOMLA אך מה בעצם אפשר לעשות עם PHP? הנה לכם דוגמאות :

אם אתם רוצים לפרסם תכנים על השרת או באתר , להוסיף אופצייה של רישום משתמשים , הוספה של דברים למסד הנתונים שלכם , להוסיף אופציית תשלום באתר שלכם ועוד כל הדברים הפונקציונאליים האלה דורשים PHP כיום.

מתכנתים של שפת PHP יכולים להיות רגועים מכל הנושא של כסף כי יש דרישה גדולה להם בשוק והמשכורות בהתאם.

כאן באתר לשירותך תוכלו למצוא מתכנתים פרילנסרים (עצמאיים) תותחים! בשפת PHP שיעזרו לפרויקט שלכם להמריא גבוהה לשחקים!

זהו זה!

אנחנו כלכך מקווים שנהנתם ! אנו עושים את כל המאמצים על מנת לשפר את החוויה שלכם מאתירינו , אנו מאוד נשמח לשמוע ממכם הגיבו לנו כאן בתגובות אם אהבתם את הכתבה , בנוסף צרו איתנו קשר לכל נושא הקשור לאתר , דיווח או עזרה וזכרו , אנו כאן לשירותכם!

צוות אתר לשירותך

מחבר מאז: 04/10/2020

השאירו את תגובתכם!