פרילנסר – האם קל להיות פרילנסר ב 2021?

  1. דף הבית
  2. טיפים לפרילנסרים , עצמאיים ומומחים
  3. פרטי כתבה

מערכת "לשירותך"

היי פרילנסרים יקרים , עצמאיים תותחים מעסיקים מכובדים 😉 מה שלומכם? , שמחים שבאתם לקרוא עוד כתבה (או פוסט או מאמר You Name It..) והפעם שאלה מעניינת ומורכבת! – האם קל להיות פרילנסר ב 2021?

אני יודע שאני מקשה על עצמי יותר משצריך , היום אבחר להקל עליי כמה שאוכל!  – "אנונימי".

אז ככה המאמר הזה מדבר לאנשים שיודעים מה זה להיות פרילנסר שהבינו בעצם את המהות של להיות פרילנסר , עצמאי או איך שלא תקראו לזה! , ומבינים קצת את העולם העסקי ואיך הוא מתנהל. 

חשוב מאוד שתבינו , אין דבר שהוא קל בחיים , גם ללכת לא היה נראה קל בתור תינוקות אבל עובדה שחל שינוי מאז והיום אתם כבר גדולים וצועדים כל הדרך אל האושר (לפחות אנו מקווים שאתם עושים את זה 🙂 ) , בנוסף למדתם מהטעויות שלכם , התגברתם על קשיים והתבגרתם באופן כללי!. ועולם העסקים לא שונה מהחיים עצמם ולא קל להיות עצמאי נ-ק-ו-ד-ה !. אך עם זאת השאלה הנשאלת היא האם קל להיות פרילנסר ב 2021? אז התשובה היא כן ולא! למה? תכף נסביר.

"הקובייה ההונגרית" : זה מורכב... אבל אפשרי!

תראו, את זה שעולם העסקים בכלל הוא מורכב הבנו ועולם הפרילנס מורכב גם כן הבנו אבל עדיין לא ענינו על השאלה "האם קל להיות פרילנסר ב 2021" אז כמו שכבר אמרנו כן ולא , למה? בואו ניקח את הפרילנסר החדש כדוגמא. הוא החליט שהוא רוצה להיכנס לעולם הזה שנקרא עולם הפרילנס אבל הכל נראה לו מסובך כמו קובייה הונגרית בפעם הראשונה שנתקלים בה!. הכל צבעוני מאוד , דינאמי מאוד ומורכב מאוד. וכמו שניגשים לקוביה הונגרית ולא מצליחים בהתחלה אלא לומדים גם כאן יש צורך ללמוד!. גם כאן יש שיטות ו "אלגוריתמים" למינהם להצלחה בדיוק כמו בקובייה  ההונגרית. אך אין זו אומר שקל להיות פרילנסר – פרילנסר צריך ללמוד איך לשווק את עצמו , פרילנסר צריך ללמוד איך לנהל את עצמו נכון הן מבחינת זמנים וכספים והן מבחינות אחרות ובהחלט זה לא דבר קל!.

אז עברנו על החלק של ה "לא" בתשובתנו אז בואו נעבור לחלק הטוב יותר ה "כן". אז למה כן? זה די פשוט , עם התקדמות הטכנולוגיה בכלל ובעשור האחרון בפרט נהיה הרבה יותר קל בעצם להשתמש בכלים אשר יקלו עלינו להיות פרילנסרים ואף פרילנסרים טובים ומוצלחים. בין אם זה כלים שלא היו ונוספו ובין אם אלא כלים אשר היו קיימים אך לא היו נגישים לפרילנסר החדש והמתחיל וכעת נגישים. כמו כן קהילת הפרילנסרים התרחבה והיום יש יותר קבוצות ועזרה בעולם הפרילנס מבעבר , דוגמא לזה ניתן למצוא את דף הצ'אט שהוספנו לאתרנו הנקרא "לשירותך Connect" והקהילה שאנו מנסים לפתח כאן הנקראת קהילת "לשירותך" של פרילנסרים איכותיים למען פרילנסרים אחרים!. דבר נוסף הוא התפתחות אתרי הפרילנס או ה"זירות" למניהם אשר נוספו והשתדרגו ושוב , דוגמא לזה הוא האתר הזה שאתם קוראים בו כעת אתר "לשירותך" – אתר הפרילנסרים החזק והצומח בישראל! , כאן אנו עושים הכל על מנת לעזור לכם הפרילנסרים ולקדם אתכם להצלחה כי הצלחתכם היא הצלחתנו!.

לסיכום  – תראו , כמו שהבנו עולם הפרילנס מורכב וכמו כל דבר יש לו צדדים טובים יותר וצדדים טובים פחות ואם נסתכל על זה כדוגמא של "הקובייה ההונגרית" , נראה שאם נזיז כל הצדדים החיוביים יותר והפחות לפי הדרך הנכונה שהיא "הדרך הנכונה להיות פרילנסר" נגיע בסופו של דבר לתוצאה המיוחלת , הצלחה! 🙂 .

זהו זה!

אנחנו כלכך מקווים שנהנתם ! אנו עושים את כל המאמצים על מנת לשפר את החוויה שלכם מאתירינו , אנו מאוד נשמח לשמוע ממכם הגיבו לנו כאן בתגובות אם אהבתם את הכתבה , בנוסף צרו איתנו קשר לכל נושא הקשור לאתר , דיווח או עזרה וזכרו , אנו כאן לשירותכם!